Зелена слагалица...

Зелена слагалица 4.марта 2013.године у нашој школи одржан је квиз Зелена слагалица који је део пројекта ''Мој Младеновац'' који организује Локална самоуправа у циљу едукације основаца у области заштите животне средине....


Даље...

Ликовни конкурс...

УЧЕНИЦА НИКОЛИНА ГАВРИЛОВИЋ ОСВОЈИЛА НАГРАДУ НА ЛИКОВНОМ КОНКУРСУ Поводом обележавања Европске недеље мобилности, током које се у Европској унији традиционално обележава почетак школске године и промовише безбедност на путевима и здрава животна...


Даље...

Правилно је безбедно...

''Правилно је безбедно'' Под овим слоганом у петак  1. марта 2013. године  запослени у предузећу '' Железнице Србије'' гостовали су у нашој школи. Уценици од I до IV разреда су имали...


Даље...

ПРОСЛАВИЛИ СМО ДАН Ш...

ПРОСЛАВИЛИ СМО ДАН ШКОЛЕ                 Још један Дан школе. Овога пута обележен је уз мноштво догађаја и богатство креативног програма. Смењивале су се  радионице, представе, приредбе и спортски догађаји током целе...


Даље...

Тим за безбедност...

                                        Тим за безбедност    У нашој школи сви запослени, а нарочито тим...


Даље...
01234
Top Panel

Оцена екстерне инспекције

0

Спорт у Школе

Спорт у Школе

Спорт у школе Savez za školski sport Srbije je pokrenuo projekat "SPORT U ŠKOLE", gde će se deci...


даље...
0

Календар такмичења за школску 2016/2017

***O.Ш. ЖИВОМИР САВКОВИЋ * КОВАЧЕВАЦ***180 ГОДИНА ШКОЛСТВА***

Географија – седми разред, резултати општинског такмичења

 

Бр.

име и презиме ученика

Школа и место

Наставник ученика

Број бодова

Освојено место (ранг)

1.

Ана Савић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

89

2.

2.

Кристина Марјановић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

86

2.

3.

Лука Вујић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Никола Ристески

83

2.

4.

Димитрије Вујић

ОШ „Милица Милошевић“

Драгана Арсић

82

2.

5.

Марко Краљевић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

82.

2.

6.

Виктор Каровић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић  Бељаковић

82.

2.

7.

Младен Јовановић

ОШ „Милица Милошевић“

Драгана Арсић

79

3.

8.

Јана Каралеић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

76.

3.

9.

Михаило Симоновић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

76

3.

10.

Немања Пешић

ОШ „ Биса Симић“

Драгана Арсић

75

3.

11.

Нора Фила

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

74

3.

12.

Растко Глишић

ОШ „Свети Сава“

Драгана Арсић

73

3.

13.

Милица Радовановић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

72

3.

14.

Милош Рајлић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Никола Ристески

71

3.

15.

Ивана Тешић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

68

 

16.

Ивона Миленковић

ОШ „Свети Сава“

Биљана Вићовац

68

 

17.

Ана Миловановић

ОШ „Милица Милошевић“

Драгана Арсић

65

 

18.

Нина Ковачевић

ОШ „Свети Сава“

Биљана Вићовац

64

 

19.

Николина Димитријевић

ОШ „Свети Сава“

Биљана Вићовац

64

 

20.

Никола Крстић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко јовановић

63

 

21.

Немања Антонијевић

ОШ „ Живомир Савковић“

Никола Ристески

61

 

22.

Стефан Максимовић

ОШ „ Биса Симић“

Драгана  Арсић

59

 

23.

Вук Давидовић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

57

 

24.

Теодора Станковић

ОШ „Живомир Савковић“

Данијела Михаиловић

49

 

25.

Милица Урошевић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

30

 

 

Ученици који пролазе у другу фазу такмичења освојили су више од 80 бодова (2.место). Ученици са више од 70 бодова освојили су 3.место (диплома).