Зелена слагалица...

Зелена слагалица 4.марта 2013.године у нашој школи одржан је квиз Зелена слагалица који је део пројекта ''Мој Младеновац'' који организује Локална самоуправа у циљу едукације основаца у области заштите животне средине....


Даље...

Ликовни конкурс...

УЧЕНИЦА НИКОЛИНА ГАВРИЛОВИЋ ОСВОЈИЛА НАГРАДУ НА ЛИКОВНОМ КОНКУРСУ Поводом обележавања Европске недеље мобилности, током које се у Европској унији традиционално обележава почетак школске године и промовише безбедност на путевима и здрава животна...


Даље...

Правилно је безбедно...

''Правилно је безбедно'' Под овим слоганом у петак  1. марта 2013. године  запослени у предузећу '' Железнице Србије'' гостовали су у нашој школи. Уценици од I до IV разреда су имали...


Даље...

ПРОСЛАВИЛИ СМО ДАН Ш...

ПРОСЛАВИЛИ СМО ДАН ШКОЛЕ                 Још један Дан школе. Овога пута обележен је уз мноштво догађаја и богатство креативног програма. Смењивале су се  радионице, представе, приредбе и спортски догађаји током целе...


Даље...

Тим за безбедност...

                                        Тим за безбедност    У нашој школи сви запослени, а нарочито тим...


Даље...
01234
Top Panel

Оцена екстерне инспекције

0

Спорт у Школе

Спорт у Школе

Спорт у школе Savez za školski sport Srbije je pokrenuo projekat "SPORT U ŠKOLE", gde će se deci...


даље...
0

Календар такмичења за школску 2016/2017

***O.Ш. ЖИВОМИР САВКОВИЋ * КОВАЧЕВАЦ***180 ГОДИНА ШКОЛСТВА***

Географија – осми разред, резултати општинског такмичења;

 

 

Бр.

име и презиме ученика

Школа и место

Наставник ученика

Број бодова

Освојено место (ранг)

1..

Сара Обрадовић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

92

1.

2.

Ђорђе Павловић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

82

2.

3.

Тара Мијаиловић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Никола Ристески

81

2.

4.

Страхиња Кузмановић

ОШ „ Живомир Савковић“

Никола Ристески

79

3.

5.

Катарина Ђорђевић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Саша Гајић

79

3.

6.

Александар Нововић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

76

3.

7.

Душан Рончевић

ОШ „Свети Сава“

Драган Ранковић

74

3.

8.

Стефан Станисављевић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Милићевић

73

3.

9.

Андрија Стојановић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Милићевић

70

3.

10.

Наталија Јовановић

ОШ „Милица Милошевић“

Драгана Арсић

68

 

11.

Ђорђе Петровић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Милићевић

67

 

12.

Бојана Станојевић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

59

 

13.

Ема Јанковић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

57

 

14.

Анита Максимовић

ОШ „Свети Сава“

Драган Ранковић

56

 

15.

Нађа Петровић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Саша Гајић

53

 

16.

Никола Милентијевић

ОШ „Живомир Савковић“

Никола Ристески

46

 

17.

Сара Анђелковић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

-

 

18.

Доротеја Илић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Саша Гајић

-

 

19.

Ива Војиновић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Саша Гајић

-

 

 

 

 

У наредну фазу такмичења пласирали су се ученици који су освојили 1. И 2. место. Ученици који су освојили 3. Место добијају диплому.


Географија – седми разред, резултати општинског такмичења

 

Бр.

име и презиме ученика

Школа и место

Наставник ученика

Број бодова

Освојено место (ранг)

1.

Ана Савић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

89

2.

2.

Кристина Марјановић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

86

2.

3.

Лука Вујић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Никола Ристески

83

2.

4.

Димитрије Вујић

ОШ „Милица Милошевић“

Драгана Арсић

82

2.

5.

Марко Краљевић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

82.

2.

6.

Виктор Каровић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић  Бељаковић

82.

2.

7.

Младен Јовановић

ОШ „Милица Милошевић“

Драгана Арсић

79

3.

8.

Јана Каралеић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

76.

3.

9.

Михаило Симоновић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

76

3.

10.

Немања Пешић

ОШ „ Биса Симић“

Драгана Арсић

75

3.

11.

Нора Фила

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

74

3.

12.

Растко Глишић

ОШ „Свети Сава“

Драгана Арсић

73

3.

13.

Милица Радовановић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

72

3.

14.

Милош Рајлић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Никола Ристески

71

3.

15.

Ивана Тешић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

68

 

16.

Ивона Миленковић

ОШ „Свети Сава“

Биљана Вићовац

68

 

17.

Ана Миловановић

ОШ „Милица Милошевић“

Драгана Арсић

65

 

18.

Нина Ковачевић

ОШ „Свети Сава“

Биљана Вићовац

64

 

19.

Николина Димитријевић

ОШ „Свети Сава“

Биљана Вићовац

64

 

20.

Никола Крстић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко јовановић

63

 

21.

Немања Антонијевић

ОШ „ Живомир Савковић“

Никола Ристески

61

 

22.

Стефан Максимовић

ОШ „ Биса Симић“

Драгана  Арсић

59

 

23.

Вук Давидовић

ОШ „ Момчило Живојиновић“

Горица Јовановић Бељаковић

57

 

24.

Теодора Станковић

ОШ „Живомир Савковић“

Данијела Михаиловић

49

 

25.

Милица Урошевић

ОШ „Коста Ђукић“

Дарко Јовановић

30

 

 

Ученици који пролазе у другу фазу такмичења освојили су више од 80 бодова (2.место). Ученици са више од 70 бодова освојили су 3.место (диплома).

 

 

Резултати општинског такмичења из географије општине Младеновац, одржаног у Ковачевцу у ОШ „Живомир Савковић“, 7.разред

 

Ред. Бр.

Име и презиме уч.

Назив школе и место

Име и презиме наставника

Број бод.

Освојено мес.

1.

Тихомир Јовановић

„Милица Милошевић“ Јагњило

Драгана Арсић

92.

1.

2.

Мина Блажић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Горица Бељаковић

83

2.

3.

Николина Глишић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Горица Бељаковић

88

2.

4.

Стефан Срећковић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Горица Бељаковић

83

2.

5.

Вукан Ескић

„Живомир Савковић“ Ковачевац

Данијела Михаиловић

80

2.

6.

Дејан Јанковић

„Коста Ђукић“ Младеновац

Дарко Јовановић

76

3.

7.

Невена Ђорђевић

„Свети Сава“ Младеновац

Биљана Вићовац

65

 

8.

Михаило Бркић

„Свети Сава“ Младеновац

Биљана Вићовац

92

1.

9.

Давид Игњатовић

„Милица Милошевић“ Јагњило

Драгана Арсић

76

3.

10.

Димитрије Вићовац

„Биса Симић“ Велика Крсна

Драгана Арсић

73

3.

11.

Николина Гавриловић

„Живомир Савковић“ Ковачевац

Данијела Михаиловић

73

3.

12.

Радека Анита

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Горица Бељаковић

76

3.

13.

Селена Дедић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Горица Бељаковић

79

3.

14.

Петко Аврам

„Коста Ђукић“ Младеновац

Дарко Милићевић

85

2.

15.

Анђела Никић

„Свети Сава“ Младеновац

Биљана Вићовац

72

3.

16.

Немања Милишић

„Свети Сава“ Младеновац

Биљана Вићовац

74

3.

17.

Милица Вујић

„Милица Милошевић“ Јагњило

Драгана Арсић

72

3.

18.

Милош Голочевац

„Момчило Живојиновић“ Дубона

Никола Ристески

84

2.

19.

Николина Тодоровић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Горица Бељаковић

64

 

20.

Петар Николић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Саша Гајић

91

1.

21.

Вељко Ивковић

„Живомир Савковић“ Ковачевац

Данијела Михаиловић

91

1.

22.

Стефан Лекић

„Коста Ђукић“ Младеновац

Дарко Милићевић

80

2.

23.

Игњат Катић

„Свети Сава“ Младеновац

Биљана Вићовац

71

3.

24.

Лука Николић

„Биса Симић“ Велика Крсна

Драгана Арсић

62

 

 

 

Резултати општинског такмичења из географије општине Младеновац, одржаног у Ковачевцу у ОШ „Живомир Савковић“, 8.разред

 

Ред.бр.

Име и презиме ученика

Назив школе и место

Име и презиме наставника

Број бод.

Освојено место

1.

Александар Вујашковић

„Милица Милошевић“ Јагњило

Драгана Арсић

67

 

2.

Алекса Степић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Горица Бељаковић

71

3.

3.

Никола Јовановић

„Свети Сава“ Младеновац

Биљана Вићовац

72

3.

4.

Милица Блажић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Саша Гајић

59

 

5.

Никола Панић

„Момчило Живојиновић“ Дубона

Никола Ристески

63

 

6.

Николија Радовић

„Момчило Живојиновић“ Дубона

Никола Ристески

76

3.

7.

Милица Јанковић

„Коста Ђукић“ Младеновац

Дарко Милићевић

69

 

8.

Филип Љубисављевић

„Свети Сава“ Младеновац

Биљана Вићовац

69

 

9.

Милица Глишић

„Милица Милошевић“ Јагњило

Драгана Арсић

82

2.

10.

Мирослав Дамњановић

„Живомир Савковић“ Ковачевац

Данијела Михаиловић

82

2.

11.

Милош Крсмановић

„Коста Ђукић“ Младеновац

Дарко Милићевић

89

2.

12.

Давид Благић

„Свети Сава“ Младеновац

Биљана Вићовац

84

2.

13.

Вукота Илић

„Биса Симић“ Велика Крсна

Драгана Арсић

67

 

14.

Урош Василић

„Момчило Живојиновић“ Младеновац

Горица Бељаковић

66

 

15.

Тијана Павловић

„Живомир Савковић“ Ковачевац

Данијела Михаиловић

75

3.

16.

Андрија Мартиновић

„Свети Сава“ Младеновац

Драган Ранковић

75

3.

17.

Алекса Старчевић

„Свети Сава“ Младеновац

Јелена Гајић

67

 

 Након заседања комисије за жалбе утврђено је да ученица  Милица Глишић  освојила 82 бода и тиме обезбедила друго место и пласман на градско такмичење.

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2017/18

Ликовни конкурси:

-          Тамара Станковић – 8/2 I место (међународни конкурс)

-          Ивана Марић – 5/2– сребрна медаља

БИТКА ЗА ЗНАЊЕ - пласман у велико финале са максималним бројем поена.

-          Богдан Милосављевић 5/2

-          Александра Јанићијевић 8/1

-          Вељко Соскић 8/2

МАТЕМАТИКА

-          Теодора Пауновић 6/2 – прво место

-          Кристина Гавриловић 5/2 – треће место

-          Јована Павловић 4/3 – треће место

ГЕОГРАФИЈА

-          Вељко Ивковић 8/2 - 1. место на ОТ

-          Вукан Ескић 8/2 -  2.место на ОТ

-          Страхиња Кузмановић 7/1 - 2.место на ОТ

-          Никола Милентијевић 7/2 - 3.место на ОТ

ФИЗИКА

-          Вукан Ескић 8/2  2. Место

-          Вељко Ивковић 8/2  2. Место

-          Страхиња Кузмановић 7/1 -3.место на ОТ

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

-          Вељко Ивковић -1. Место на ОТ

ТИО

-          Јован Јаковљевић 7/2 – 3.место на ОТ

-          Анђела Антонијевић 8/2 - 3.место на ОТ

МАТЕМАТИКА

-          Теодора Пауновић 6/2 – 1.место на ОТ

-          Кристина Гавриловић – 3.место на ОТ

-          Јована Павловић 4/3 – 3.место на ОТ

СРПСКИ ЈЕЗИК:

-          Вељко Ивковић 8/2 – 3.место

 

 

 

НАГРАДНИ ТЕМАТ-ПОВОДОМ Дана школе : „Љубав покреће свет“

-          Милош Јанковић 7/1

БИОЛОГИЈА – ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

1.      Александра Павловић 5/2 – треће место

2.      Теодора Пауновић 5/2 – друго место

3.      Марија Алексендрић 7/2 – друго место

4.      Страхиња Кузмановић  7/1 –треће место

5.      Вукан Ескић 8/2 – треће место

 

„ЧИТАМ ПА ШТА“ – ПРОЛАЗАК У СЛЕДЕЋИ КРУГ ТАКМИЧЕЊА:

1.      Ања Милентијевић 2-1

2.      Матеја Чокић 2/2

3.      Лазар Чокић 2/2

4.      Огњен Пауновић 2/2

5.      Магдалена Микичић 2/1

6.      Вукашин Баралић 2/1

7.      Урош Јевђенијевић 3/1